Помощь
  
> выбранная новость
  все новости
 > сигнал
Здесь всё о том, как мы живём. Конечно, под своим углом
 > сигнал
О смысле и жизни

23.01.2013

Город нежный мой

«ГОРОД НЕЖНЫЙ МОЙ» – КРАЩА КНИГА НА MUNKEN У 2012-МУ

Як не дивно, це була перша спроба сімферопольського видавництва «Н. Оріанда» роботи з некрейдованим папером Munken для створення щедро проілюстрованої поетичної збірки – і одразу найвища нагорода почесного щорічного конкурсу «Краща книга на Munken». Зокрема, цього року позмагатися за перемогу довелося з 14-ма учасниками, які представили 23 конкурсні видання, надруковані на різних сортах паперу Munken.
Вердикт експертного журі щодо переможця був одностайним та аргументованим: «Книгу варто оцінювати за нюансами. У виданні багато повітря, виконання дуже інтелігентне. Завдяки цьому створюється ефект присутності, хочеться доторкнутися до сторінок. Вірші про Південь, Крим, море вдало поєднуються з теплотою паперу, який виступає важливим елементом дизайну. Незвичний для поезії формат (70x100, 1/8) не виглядає завеликим, а є доцільним. Окремої уваги заслуговують неперевершені ілюстрації. У даному разі йдеться про справжню творчу співдружність, гармонійний симбіоз наповнення, ілюстративного матеріалу і поліграфічного виконання».
Поетичний світ Анатолія Мірзояна зачаровує своєю магією. Автор створює у книзі багатогранну ліричну проекцію улюбленої Ялти та вражаючий уяву колорит Південного узбережжя Криму. Коли замовник приніс збірку своїх поезій, талановито проілюстровану художницею Наталією Муравською в оригінальній рисованій манері, сумнівів у директорки видавництва Наталії Димнікової не було: найкраще для неї пасуватиме високоякісний ніжно-кремовий книжковий папір Munken Pure. До речі, презентація асортименту Munken для кримського видавничого загалу, зокрема і «Н. Оріанди», відбулася в лютому цього року – на базі провідної сімферопольської друкарні «Салта», куди співробітники представництва Arctic Paper завітали з інформативним семінаром.
«Перед нами вперше постало завдання надрукувати високохудожнє видання на Munken, – розповідає пані Димнікова. – Розуміючи особливості кольоропередачі на некрейдованому матеріалі, художниця доручила корекцію нібито досвідченому ялтинському дизаинеру, проте тестовии друк продемонстрував незадовільний результат. Втім, нам пощастило з партнером: друкарня «Салта», як завжди, відповідально поставилася до нашого завдання. Спеціалісти з'ясували деталі роботи з папером Munken, обробили файл, налаштували друкарську машину для отримання бажаного результату. Тепер наша мета – створити на Munken видання не просто з ілюстраціями-малюнками, а з високоякісними фотографіями».
Можливість накопичити знання для нового звершення безпосередньо в альма-матер Munken видавництву «Н. Оріанда» забезпечила нагорода конкурсу. Так, 2 грудня провідний дизайнер та технічний директор за сумісництвом Олексій Пінчук на три дні вирушив у Швецію, на фабрику Arctic Paper Munkedals – за знаннями та новими позитивними враженнями від чарівної скандинавської природи.
З-поміж інших конкурсних робіт були відзначені дипломами та ексклюзивними вазами з дизайнерського скла ТМ Kosta-Boda (Швеція) двотомники «Шолом- Алейхем» (видавництво «АДЕФ- Україна») та «Г. Сковорода» («Богуславкнига»), дитяча книга «Пчелка» («Доля») та «Обід з послами в Києві» («Сіті Прес Компані»).


06.04.2020
Мы продолжаем работать для Вас удаленно.
Оформляйте ваш


11.02.2019
У нас новый постоянный адрес: г. Симферополь, ул. Старозенит


22.05.2017
В связи с участием в выставках в Санкт-Петербурге (25-28 мая


03.04.2014
В связи с изменением статуса Республики


23.01.2013
«Город нежный мой» – краща книга на Munken у 2012-му. Як не


24.03.2011
20 декабря 2010 года Верховной Радой Автономной Республики К


08.11.2009
8 ноября отмечалось сразу два праздника – выход в свет новой


10.10.2008
В октябре 2008 г. король Швеции Карл ХVI Густав и королева С


01.06.2008
Ура! Теперь у нас есть свой портал. Наше издательство Н.Орiа


  новости

г. Симферополь
+7 978 726 76 68
+7 925 46 11 650
n-orianda@mail.ru


06.04.2020
Мы продолжаем работать для Вас удаленно.
Оформляйте ваши заказы - у нас бесконтактная доставка!
Читайте книги и оставайтесь дома!

подробнее >>


11.02.2019
У нас новый постоянный адрес: г. Симферополь, ул. Старозенитная 7

подробнее >>


    > о нас > портфолио > магазин

    > наше мыло